ТОВ «АЙСАППОРТ» є авторизованим сервісним центром Apple (iMac, Mac, iPhone, iPad), Bang & Olufsen, Beats та проводить гарантійний та негарантійний ремонт техніки цих брендів з 2017 року.

Авторизований центр

Авторизований означає, що ми уклали офіційну угоду з виробником на сервісне обслуговування техніки. І це дає перевагу: досвід та майстерність наших інженерів у комплексі з доступом до найновіших технологій та інформаційної підтримки виробника.
Техніка призначена для втілення ваших ідей та планів, сприяння у бізнесі, розвитку та натхнення та для цього має функціонувати бездоганно. Багато років ми робимо так, щоби ваші гаджети працювали ідеально й безперебійно за будь-яких умов. Тестуємо, діагностуємо, ремонтуємо – швидко, якісно і з гарантією. Ми постійно покращуємо якість клієнтського сервісу та додаємо нові опції.

Ремонтів більше25k

Робимо ремонти більше ніж10років

Команда пройшла навчання та сертифікацію вApple

Ремонт техніки

Ми діагностуємо, ремонтуємо та налаштовуємо будь-яку техніку Apple, Bang&Olufsen, Beats.

Ремонт гарантийной техники

  • iPhone
  • iPad
  • iPod
  • iMac, iMac Pro
  • Macbook, MacBook Air, MacBook Pro Retina, Mac Mini, Mac Pro
  • Apple TV
  • Apple Watch
  • Air Pods и Beats - від перших моделей та до найсучасніших

Захисти свій гаджет

Придбай послугу “Розширена гарантія” у нас у офісі

Наша адреса

03061, м. Київ, вул. Газова, 30
Зручне транспортне сполучення з районами міста, а служба доставки робить нас ще ближче до клієнтів. Ми доступні з будь-якої точки України – ви можете переслати техніку до нас на ремонт за допомогою "Нової пошти".

Чому обирають саме нас?

В нас є найважливіше для обслуговування вашої техніки: якісний ремонт оригінальними запчастинами, офіційна гарантія на роботи й складові, висока майстерність спеціалістів, швидкість роботи.
Сервісний центр iSupport пройшов необхідну сертифікацію в Apple, Bang&Olufsen, Beats, Logitech, а спеціалісти мають відповідну кваліфікацію та досвід ремонту техніки від 3 років.
Використовуємо тільки найсучасніше обладнання, рекомендоване безпосередньо виробниками. Як авторизований центр маємо доступ до найновіших технологій діагностики та відновлення гаджетів.
Використовуємо виключно оригінальні запчастини від виробника.

- Ремонтуємо швидко, від1год.

Офіційна гарантія на ремонт і запчастини від90дн.

Безкоштовна діагностика0.00

Наші контакти

ТОВ “АЙСАППОРТ”
Тел.: 0 800 300 911 (Безкоштовні дзвінки з усіх мобільних та стаціонарних номерів України)
Адреса ел. пошти: info@isupport.ua
Поштова адреса: 03061, м. Київ, вул. Газова, 30
Графік роботи: Пн-Пт, 09:00-19:00